MOJE INSPIRACJE

NATURA   jest dla mnie synonimem piękna, harmonii, stabilizacji, a jednocześnie nieprzewidywalności. W pracy dja/prezentera staram się tworzyć naturalny nastrój, wpasowując się w napotkane miejsce i okoliczności.

 

MIŁOŚĆ   to uczucie wywołujące najwięcej emocji, często, niewidocznych gołym okiem. W swojej pracy stawiam na zrozumienie innych - lubię słuchać i pomagać.

 

ESTETYKA   to nie tylko schludny wygląd, czy ładnie rozstawiony sprzęt. To też symetria, umiejętność wpasowania się w otoczenie oraz odpowiedni dobór słów, zdań, gestów. Na to zwracam ogromną uwagę.

 

 

LUDZIE   dają najwięcej inspiracji. Uwielbiam przebywać i rozmawiać z osobami, które mają swój styl, są oryginalni, nie próbują udawać innych i mają umiejętność patrzenia optymistycznie w przyszłość. Wśród nich są osoby najbliższe, ale również osoby, z którymi często mam okazję współpracować.

© 2020 by Weselnie Krzysztof Paruch | www.weselnie.com.pl | Dj/Prezenter Krzysztof Paruch

#weselnie #wesele #weselniekrzysztofparuch #polishwedding #bohowedding #retrowedding #djnawesele #ślub #przyjęcieweselne #dobiałegorana #dj #prezenter #światło #dźwięk #muzyka #oświetlenieled #dekoracjaświatłem #eventyfirmowe #poprawiny #studniówka #magicznie #dekoracja #weselnyklimat #przyjęcie #profesjonalnie #usługi #polskafirma #dbamoszczegóły #elegancko #love